SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qera, tek ish OSBE , te Qafa
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Tarracë Kulmi, Parking Rrugor
ID e produktit :
113874
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa ekskluzive (pent house) me qera, tek ish- OSBE-ja, te Qafa.
Banesa eshte tejet e pershtatshme per nderkombetare apo ndonje qift, pasi ka privatesi dhe komoditet.
Banesa posedon: -dhomen e gjumit, -paradhome apo dhome dite -kuzhine -banjo dhe ajo qe e ben me atraktive eshte terraca prej 70 m2, e cila ofron ambient shume relaksues, me tavolina, zgare etj.
Ngrohje qendrore e qytetit. Parkingu eshte i garantuar ,hyrje e veturave te banoreve me kartele.
Gjithashtu edhe hyrja ne banese eshte e siguruar me kartela per secilin banore.
cmimi: 270 eur
KRG-Kosova Realty Group
tel: 044 173 593
email: info@krg-ks.com www.krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »