SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Qender
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
113884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Qender me siperfaqe prej 35m2 dhe gjindet ne katin e II.Banesa ka sallonin,kuzhinen me trepezari,korridorin,banjon,ballkonin.Çmimi:55000 euro
Informata rreth publikuesit
Veton
Prishtinë
049 853 536
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »