SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA NE TASLIXHE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:47
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Madhësia :
280 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
113890
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Taslixhe. Shtepia eshte 3 kateshe dhe e mobiluar e gatshme per banim. Shtepia posedon edhe nxemje qendrore (me rryme, nafte apo dru) dhe gjithashtu rezervuarin e 3000 l. Eshte me Leje Ndertimi dhe gjithe dokumentacionin e kompletuar; Shtepia eshte komplet e mobiluar.

Madhësia: 280 m² hapesire shfrytezuese (neto)
+ terase ne katin e dyte 40 m²
+ 2 garazha
+ podrumi 16m2
dhe oborri 3 ari

Çmimi: Me marrèveshje!

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »