SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Parcela ne shitje munsi ndrrimi banes ose shtepi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
113911
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Parcelat gjenden ne prishtin njera ka 6ari qe esht afer gjykates se te si dhe 10ari ne vranjefc tek panairi me dokument nga pronari

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ibra
Prishtinë
044449605
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »