SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia me 230 m2 banim dhe 6 ari truall ne lagjen e re Komoran
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
230 m²
Viti i ndërtimit :
2014
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
113913
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me 230 m2 banim dhe 6 ari truall ne lagjen e re Komoran, komuna Drenas 50 metra nga autostrada.
Shtepia ka 3 kat dhe është shumë e përshtatshme për banim.
Shtepia ka 6 dhoma sallon dhe kuzhinë , ku gjithashtu ka banjo ne gjdo kat.
Shtepia ështe e mobiluar dhe e gatshme për banim.
Gjithashtu ju do të keni:
- Hapsirë të gjelbruar
- Garazhden për Vetur.
Çmimi: 110.000€ . Shtepia mund te ndërrohet edhe me ndonjë banes, lokal, apo truall ne Fush Kosovë.
Për informata më të hollësishme mos hezitoni të na kontaktoni në:
Tel: 044/821-820
e-Mail: agjencionivatra@gmail.com
Facebook: Agjencioni Për Patundshmëri - VATRA
Agjencioni "Vatra" Shpk ka edhe zyren në rrugen "Rasim Kiqina" – Drenas (në përfundim të sheshit në anën e majte)
JU MIRËPRESIM
Informata rreth publikuesit
Agjencioni VATRA
Drenas
044821820
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »