SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira 2 dhomeshe te Qafa
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
113914
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Banesa është në katin e 5 te qafa, rruga UQK.
- Banesa ka 2 dhoma gjumi + qendrim ditore + banjo + ballkon.
- Ka një dhomë dite të re moderne
- Makinë për larjen e rrobave, kuzhina me paisje moderne
- Gjendet ne zonen qendrore, ka qasje ne transport publik dhe ka furnizim te ujit te rregullt
- Nxemje qendrore me radiator
- Minimarketi gjendet poshtë objektit banesorë
- Lifti eshte modern dhe punon me kartela.

-Pagesa e qerase eshte 350.00 euro per muaj
Informata rreth publikuesit
Majlinda
Prishtinë
045543222
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »