SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Super shtepi te GRAND STORE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
113937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojme shtëpi me qira për jetesë me kapacitet prej 200 m2. Shtëpia është 2 katëshe, tërësisht e mobiluar dhe përbëhet prej:

Kati i pare: Salloni 60 m2 i bashkangjitur me kuzhine, dhome tjetër 20 m2, banjo 14m2, shpajzi, lavanterija dhe kaldaja ndihmese për nxehjen qendrore.

Kati i dyte: dhoma e madhe e fjetjes me gardërobë dhe banjo me xhakuzi, 2 dhoma tjera dhe 1 banjo.

Shtëpia posedon nxehjen qendrore me pelet, rezervuarin për ujë me kapacitet 1500 litra, gjeneratorin, te gjitha dyert dhe dritaret janë te siguruara. Po ashtu ka edhe kopshtin e bukur para shtëpisë dhe vendparkim per 4 vetura.

Shtëpia gjendet ne Prishtine, Veternik prapa Grand Store me saktësisht prapa Restaurant "PLEJADA"

Kontakt_:
045/19 00 19 & 044/12 46 77
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »