SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 67m2(Kodi 278/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
915 m²
Ekstra :
Shteg në Oborr
ID e produktit :
113949
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesen ne Prishtine ndertim I vjeter, te Sach Caffe, ne Pejton ,
Kati 3, me perberje, me dokumente 67 m2, por hapesira sipas matjeve bruto eshte diku 91.5 m2 Banesa eshte e gatshme per banim.
2 x dhoma gjumi
1 x sallon
1 x para dhom te kuzhina
1 x kuzhin e ndar nga salloni,
1 x banjo
1 x shpajz
1 x koridor me (dy ormana te murit per garderob)
Nxemje qendrore - radiator te ri
Dritare te reja
2 x ashensor (lifta) funksional

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38649594343
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »