SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trulli ne Shitje (Kodi 280/16)
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Madhësia :
419 m²
ID e produktit :
113952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje ,Trull në Dheu i Bardhe ne Gjilan , Siperfaqja 4.19 ari . Dokumenacioni i gjithi ne rregull.

Cmimi: 10000 Euro Ari
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »