SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes Dhoma me qira 4.5Euro/Nata
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
4
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
113982
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Japim dhoma me qera te rregulluara sikurse ne MOTEL, Lokacioni Maxhistralja ferizaj-kaqanik kilometri i 8 perkatesisht perballe restorant Park-ut. ka Autobus cdo ore 0.50 bileta si per Fr. ashtu edhe per Kq. Dhomat jane te kompletuara me kuzhine, banjo, shtreter, dollap per rroba, TV , Wireless, frigorifer si dhe nje tavoline. Qmimi 4.5 euro nata. Tel. per kontakt 044 121 310 si dhe viber +37744121310
Informata rreth publikuesit
Adri
Ferizaj
044 121 310
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »