SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
43 m²
ID e produktit :
113989
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Banesat e Hoxha Invest Group), me siperfaqe 42m2 kati 6-të. Banesa ka sallon, kuzhinë, 1 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është shumë e përshtatshme për çifte. Banesa është ndertim i ri dhe e mobiluar, banesa ka ashensor.Çmimi sipas marrveshjes.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rexhep
Prishtinë
044354299
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »