SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 43m2 ne Lagjen Dadania.
Çmimi :
€52,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:14
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
43 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
113997
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 43m2 ne Lagjen Dadania.
Banesa eshte ne katin e trete, ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome te gjumit, banjo dhe terase.
Çmimi eshte 52000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »