SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje ne Gjilan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Viti i ndërtimit :
1995
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
11401
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia në shitje.
Shtepi gjindet ne Gjilan ne “Dardania II Rr.Limon Staneci”
Kati i I Posedon:Dhom te ndejes,Kuzhin,dy Dhoma te fjetjes,dhe nje Banjo.
Kati i II Posedon: Dhom te ndejes,Kuzhin,dy Dhoma te fjetjes,dhe nje Banjo.
Kati I III Posedon: Dhom te ndejes,Kuzhin,dy Dhoma te fjetjes,dhe nje Banjo.
Perpara shtepis gjindet nje bunar dhe ka hapesir per dy vetura.
Mbrapa shtepis gjindet nje bunar dhe 6 dhoma per gjera te ndryshme.
Gjithashtu eshte afer xhamia rreth 3 minuta,Shkolla fillore reth 10 minuta dhe Shkollat e mesme rreth 15 minuta
TEL:044-231-093
Informata rreth publikuesit
Endrit
Gjilan
045339482
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »