SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepija 530m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '13
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
530 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
11402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepija 530m2 eshte e gatshme per banim. Shtepija gjendet ne lagjen Arberia ne rrugen e Presheves 300m larg INTEREX po ashtu posedon : 3Lokale, 4Dhoma, Sallon, Kuzhin dhe 2Ari oborr. Qmimi sipas marrveshjes boj edhe ndrrime. Pres vetem bleres Serioz.

Shtepija gjendet ne Gjilan.
Informata rreth publikuesit
Gjonn
Skënderaj
044192447
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »