SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera dhe ne shitje te restaurant Rugova
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:37
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
114020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon 85m2 - me dy dhoma gjumi, kati II.

Cmimi sipas marreveshjes.
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »