SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SMMN shpk Bejm Plane dhe Ndertime te shtepi,villa ndertime te larta etj.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
114021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SMMN shpk ne drenas kryen keto pune : Plane per shtepi,objekte te ulta te larta, Ndermarja Ndertimore kryen keto pune renovim te shtepive banesave lokaleve etj. kemi pervoj 15 veqare per kryerjen e ketyre sherbimeve. me qmime shume te arsyeshme.

mund te na shkruani ne smmn.shpk@hotmail.com

Ose Facebook

www.facebook.com/agjensionismmnshpkdrenas.shitblerjeqeradhenje 

------JU MIREPRESIM----
Informata rreth publikuesit
SMMN shpk
Drenas
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »