SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa Garsonjere 27m2 kati 3-te ne Qender
Çmimi :
€29,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:22
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
27 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
114024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa Garsonjere 27m2,kati i 3-te, te 4 Llullat, mbrapa Teatrit Kombetar, afer qendres dhe Parkut te qytetit. Banesa është e rehatshme dhe shumë e përshtatshme. Banesa ka kete perberje:
- salloni me kuzhine e trapezari
- banjo
- koridor
- ballkon
Banesa ka dokumentacion te rregullt, ka flete poseduese dhe eshte e regjistruar ne kadaster.
Qmimi është 29.500 euro, qmimi

Agjensioni Dion
038 220 063, 044 147 956, 049 147 956
viber : 0037744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »