SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ SHTEPINE ME QERA!!!!!!
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Tarracë Kulmi
ID e produktit :
114036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj katin e shtepise me qera, gjendet ne lagjen Velania-Prishtine.
Shtepia eshte e mobiluar, dhe gati per banim.
Shtepia ka dy dhoma, ku perfshihet dhoma e gjumit dhe dhoma e ndejes sbashku me kuzhine!
Shtepia eshte e mobiluar komplet!
Cmimi: 180 Euro *me kete cmim perfshihen edhe te gjitha shpenzimet e nxemjes, ujit, energjise elektrike, mbeturinave.

Nr.Kontaktues: 044674918 / VIBER +37744674918
Informata rreth publikuesit
lorikzhitia
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »