SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes ne PEJTON _Mobiluar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
114037
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesen me qira në lagjen Pejton kati i parë.
Energji elektrike dhe ujë 24/7. E mobiluar , banesa posedon:
2 dhoma gjumi, dhomë dite dhe banjo.

Kontakt_
045/ 19 00 19 & 044/ 12 46 77
WhatsApp;
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »