SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITJE) Banes ne Breg te Diellit dhe nderrohet me banes me te MADHE
Çmimi :
€56,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:56
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
114043
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne lagjen bregu i diellit II ( banesat e bardha ) ndertim i vjeter 62m (neto) kati 4.

Banesa eshte e siguruar me kamera, ka hyrje me interfon.

Kerkoj banese me te madhe preferoj ndertim te vjeter dhe po te njejten lagje, mirepo edhe tjerat jane te pranueshme.

Banesa eshte e renovuar.

Kontakt_
045/ 19 00 19 & 044/ 12 46 77
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »