SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 150m2 me qira në Qendër.
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
114057
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 150m2 me qira në Qendër.
Banesa gjendet mrapa sheshit Zahir Pajaziti, në rrugën Sylejman Vokshi dhe është në katin e III-të.

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Depo
1. Ballkon
1. Banjo
1. WC
Banesa është e sigurt, shumë vend i qetë dhe i përshtatshëm për banim, ka gjenerator, ngorhje qëndrore me rrymë si dhe klimë (air condition).

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
049/636-333; 045/615-337
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »