SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj shtepin me qira ne lagjen tasligje 1
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
11415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj shtepin me qira ,shtepia gjendet ne lagjen tasligje 1 afer tokbashqes Shtepia ka 3 dhom 1 koridor te madh dhe banjon si dhe ballkonin po ashtu nese keni vetur ka edhe garazhden per vetur per me shume informata na kontaktoni ne numrin e telefonit 044278830
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »