SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BANESA në Ulpianë, mbrapa AAK-së.
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
114178
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA në Ulpianë, mbrapa AAK-së.

Posedon:

• 86m2,
• Kati përdhesë e ulët,
• 2 dhoma gjumi,
• Sallon,
• Kuzhinë,
• Banjo,
• Korridor,
• Me pamje nga 2 anët.

E renovuar dhe mobiluar, çmimi 85.000Є.

Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-260-075, 044/49-118-380, 045/888-488.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »