SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
280 m²
Viti i ndërtimit :
2006
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
114184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Lagjen Dardania II Rruga 6 Nr. 227
Shtepia eshte e re e mobiluar. Shitet me mobilje ose pa mobilje. Ne katin e pare ka tri dhoma, nje sallon, banjo dhe nje podrum te vogel. Kurse ne katin e dyt ka dy dhoma gjumi sallon dhe kuzhin ne vete ka edhe banjon me te gjitha te reja.
Shtepia ka 7 ari oborr, Sipërfaqe: 280 m2 Gjithashtu ka edhe garazh per vetur dhe shup per dru. E ndertuar me blloka dhe ka 80 trupa pem.

Çmimi : sipas marrreveshjes
Informata rreth publikuesit
Ruzhdi
Gjilan
044154092
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »