SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 100m2 me qira në lagjen Pejton.
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:50
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
114207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 100m2 me qira në lagjen Pejton.
Banesa gjendet në objektin ku është edhe SIGAL UNIQA, është tërësisht e mobiluar dhe është në katin e VI-të.

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC
1. Ballkon

Objekti është mirë I siguruar, ka Ngroje qëndrore nga TERMOKOS-I, banesa ka ujë 24/7 si dhe ka klimë (air condition).

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
045/189-189; 049/636-333;
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »