SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Lokal 122m2 me qira në lagjen Pejton.
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:49
Madhësia :
122 m²
ID e produktit :
114211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal 122m2 me qira në lagjen Pejton.
Lokali gjendet në objektin ku gjendet dhe Sigal Uniqa, ka ujë 24/7 si dhe ngrohje qëndrore me TERMOKOS.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »