SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE MATI1-TE SHK. PAVARESIA^
Çmimi :
€41,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
114213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne lagjen Mati, afer shkolles fillore "Pavaresia". Banesa ka 50m dhe gjendet ne katin II, ka
-1 dhome te dites me kuzhine,
-1 dhome te fjetjes,
-1 banjo,
-1 ballkon
Banesa eshte komplet e mobiluar. Poashtu perpara hyrjes ka parking publik te mjaftueshem.

Objekti eshte ndertim i ri, ka leje ndertimore dhe leje urbanistike.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555-viber
049 60 80 70
e-mail:
search-agency@live.com
o.hek..
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »