SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banese Eksluzive -270 euro
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
114216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qira banesa 65m2, ne katin i 2-te,afer Komunes se re ndertim i Tregtis ne Arberi (ish Dragodan) Banesa eshte komplet e mobiluar. Jepet per periudhe te gjate kohore. Banesa eshte funksionale dhe ka keto hapesira;
- Sallon
- kuzhine e trapezari
- dhome gjumi
- koridor
- banjo
- ballkon
- shpajz
Banesa ka te paisur me 2 tv,2 kabllovika ipko dhe kujtesa, uje 24h,si dhe nxemje qendrore.
Qmimi i qirase eshte 270 euro, plus shpenzimet.qmimi i diskutushem.

Kontakt_Arberi
045 19 00 19
WhatsApp
+377 45 19 00 19

arberani@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »