SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 85m2 me qira në Pejton.
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:42
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
114225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 85m2 me qira në Pejton.
Banesa gjendet në Kompleksin PRIME GROUP, kompleks ky që ofron kushte të mira banimi si: Siguri, Parking, Mirëmbajtje, Ngrohje qëndrore me TERMOKOS. Banesa është në katin e VII-të.
BANESA KA MOBILET E REJA MIRËPO NUK JANË VENDOS DHE MONTUAR ENDE. E GATSHME PËR BANIM BRENDA 1 JAVE.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC
1. Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »