SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa te Qafa 107m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
114235
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne katin e par 107m2

-Dhom dite me kuzhin
-3 dhoma te fjetjes
-2 banjo
-Ballkon

Tel:(Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjencioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Informata rreth publikuesit
geofix
Prishtinë
045 663 660
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »