SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme zyre 200m2 me qira rreth Qafes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
114237
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojme zyre 200m2 me qira rreth Qafes, ne katin e pare ose dyte, me ndricim te mjaftueshem natyral. Na kontaktoni ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »