SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet zyra me qira afer ambasades se Zvicrres
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
114240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet zyra me qira afer ambasades se Zvicrres, zyra eshte ne katin e pare, me siperfaqe prej 120m2, ka tri hapesira pune, kuzhine dhe banjo. Zyra eshte shume e pershtatshme per veprimtari te ndryshme. Cmimi eshte 800 euro plus shpenzimet. Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »