SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet parcela urgjent ne dragodan 4 ari me qmim shum te volitshem
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '16
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
114246
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet parcela ne dragodan me qmim shum te volitshem parcela posedon te gjith dokumentacionin fleten poseduse ,kopje planit. dhe po ashtu te gjith infrastrukturen e duhur per ndertim gjendet perball ish ambasades italiane dhe afer ambasades greke dhe franceze. Qmimi i diskuteshem

Nr kontaktues 049837976

Agjensioni per patundshmeri "TOKA"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri "TOKA"
Prishtinë
049172245
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »