SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANES e Mobiluar në Bregun e Diellit (64m²)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:39
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
114277
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA në Bregun e Diellin, Rr. Rifat Berisha, tek Banesat e Bardha. Sipërfaqja (64m²). Kati i Parë. Renditja: Sallon, Kuzhin e Veqant, 1 Dhomë Gjumi, Koridor, Shpajz, Banjo. Nxemje Qendrore me rrymë, Rezervuar Uji 300L, 2 Air conditioner LG. E renovuar në tërsi, dhe e Mobiluar Komplet.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »