SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet urgjent banesa 390€
Çmimi :
€26,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '16
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
66.6 m²
ID e produktit :
114302
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 66.6m2 , gjendet ne fush kosov afer viva fresh marketit Banesa ka sallon me kuzhin, dhom gjumi, shpajz, koridor, banjo dhe teras. Cmimi i baneses eshte 390euro per m2

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Admir
Fushë Kosovë
049/110293
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »