SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 14ari truall
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:18
Madhësia :
14 m²
ID e produktit :
114303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 14ari truall
Lokacioni rruga per Fshatin Cernice ose rruga qe lidh Livoqin e Ulet me Livoqin e Eperm
Trualli mund te ndahet dhe posedon bunar(pus)

Cmimi sipas marreveshjes

ecostandard@hotmail.com
+377 44 945 139
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »