SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA - lagjja Popovica
Çmimi :
€145,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
240 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
114305
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTEPIA
3ari oborr, 3 kateshe, e mobiluar dhe nxemje qendrore
Shtepia gjendet ne lagjen Popovica

ecostandard@hotmail.com
+377 44 945 139
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »