SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes truallin se bashku me vikendic
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '17
ID e produktit :
114337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli gjindet ne Mazgit te eperm ne rrugen Fehmi AGANI e cila posedon gjithsej 12.5 ari
Ka formen e rregullt katerkendshe ,
Ka rrjetin e kanalizimit buze rruges,
Ka rrjetin e ujsjellsit, energjis ektrike ne parcellene kete hapsir ka nje pushimore (vikendic) ka sistemin e ujsjellsit
Ka dokumentacionin ne rregull
Lartesia nga rruga kryesore apo auto strada (auto udha ) eshte 500 metra
po ashtu rrugen ka hyrje dhe dalje ne te dy anet.
Qmimi 6000 euro per meter katror 75000 euro totali
Informata rreth publikuesit
arben
+38649776622
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »