SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TRUALLI TEK T-A
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
114340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Parcela gjendet ne Prizren ne lagjen Arbana 50 metra larg nga tranziti i ri.Eshte 10 ari vend. Me dimensione 22 Gjeresi dhe 45 thell..Qmimi i volitshem.Ju mirepresim.Shitet me qmimin me te lire ne treg ejani dhe binduni vet
Informata rreth publikuesit
Paqarizi
Prizren
+37745697599
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »