SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohen zyret me qira te Santea , rruga Bill Clinton ne kat
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
ID e produktit :
114355
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohen zyret me qira te Santea , rruga "Bill Clinton" ne katin e dytë . Gjithësej ka sipërfaqe prej 280 m2 , zyret jane te ndara me knauf. Lokacioni është shumë i përshtatshëm siq shihet edhe ne foto.
Mund të përdoret per kurse (trajnime) te ndryshme ,organizata dhe lloje te ndryshme biznesi. Çmimi 1400 Euro ne muaj

Kontakti : 049 274 507 Ipko
+377 44 934 957 Vala + Viber
Informata rreth publikuesit
Gzim
Prishtinë
044934957
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »