SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
7000 m²
ID e produktit :
114356
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli gjendent në fshatin Muzeqinë disa metra larg urës së madhe. Ajo posedon kanalizim, ujësjellës, energji elektike dhe ka rrugë në dy anë të saj si dhe gjithë të mirat e tjera ...
Ka sipërfaqe prej 70 ari.
Numri kontaktues +37744812048 Viber dhe ne WhatsApp
Informata rreth publikuesit
Lirim
044812048
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »