SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali 185m2 shitet si dhe bejm kompenzime
Çmimi :
€1,650.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
185 m²
ID e produktit :
114364
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali shitet dhe bejm kompenzim ndertim i ri 185m2 qmimi per m21650 presim blers 044449605
Informata rreth publikuesit
Ibra
Prishtinë
044449605
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »