SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Veternik
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
240 m²
ID e produktit :
114460
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje shtepine ne Veternik mbrapa gorenjes,shtepia eshte me siperfaqe prej 240m2 dhe me 5ari oborr.

Ofertat tona mund ti shikon
Ne Merrjep ERONA shpk
Ne Peshkuneart ERONA shpk
Ne Facebook ERONA shpk

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)
E-mail erona.shpk@hotmail.com

Ju Mirepret Agjensioni ERONA shpk
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »