SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes 72 ari vend per biznes ekstra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
ID e produktit :
114479
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 72 ari ne magjistralen Qmi - Prishtine .

Toka ësht ne mes te AutoSallon Prishtina dhe Migros .

Toka është e përshtatëshme për biznes. Në kët pjes gjinden shum kompani gjigande ..

Posedon komplet infrastrukturën , dhe ka hyrje , dalje para dhe mrapa në rrugë te asfalltuarë .

Toka formën e ka shum të mir 44 metra gjersia ne asflallt .

Mundesia e ndarjes prej 25 ari , 50 ari qmimi 24.000 euro per ari .

( Në mexh qmimet sillen prej 30 mi deri ne 35 mijë eu ari dhe dimenzionet i kan ngusht e gjat )

Kontakti / tel / viber +386 49 233 531
Informata rreth publikuesit
Partners
Prishtinë
049277999
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »