SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GARAZHDA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '16
ID e produktit :
114490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Garazhdat te reja,garazhdat gjenden ne Prishtinë lagjia MATI 1 mbi banesat e chelsea Point,me metrazh te ndryshem,garazhdet mund te shfrytezohen per vetura + shupe ,posht garazhet posedojne depon,liftin,ndriqim natyror dhe elektrike,jane ne podrum,Dokumentacioni ne rregull,Çmimi me marrëveshje nr kontaktues 044760094 Viber +37744760094
Informata rreth publikuesit
Arben
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »