SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE - SHITET BANESA TE 4 LLULLAT 43m2
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:36
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
43 m²
ID e produktit :
114493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa te 4 llullat afër Bajram Kelmendit, banesa është në katin e parë dhe ka këtë renditje : 1 dhomë gjumi, sallonin me kuzhinë, banjo dhe ballkon francez, gjithsej 43m2.
Çmimi : 45000 euro
Tel : 044 361 782
049 349 305
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »