SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANES Komode në Tophane (60m²)
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:29
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
114496
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet BANESA Komode me Qira në Lagjen Tophane, perballë Gjykatës tek Rrethi . Sipërfaqja (60m²). Kati i 2-të. Renditja: Dhome Dite me Kuzhin, 1 Dhoma Gjumi, Koridor, Banjo, Ballkon (Terase 18m²). Eshte e sapo Mobiluar, dhe ende është e pa banuar!

- Çmimi 300 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »