SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE DARDANI TE BAS TRADE
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
ID e produktit :
114502
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banesen me qira ne lagjen Dardania te Bas Trade,ndodhet ne katin e 1-re,eshte e renovuar ne teresi dhe e mobiluar komplet dhe ka kete renditje :

sallon
kuzhine
dhome gjumi
koridor
banjo
ballkon

Leshohet per çift,familje apo persona qe punojne.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 602 111 viber
049 452 252
e-mail:
search-agency@live.com
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »