SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në lagjen Emshir
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
106 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
114504
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është ndërtim i ri gjendet në lagjen Emshir kompleksi Prishtina Stars . Kjo banesë e rregulluar bukur ju ofron një komoditet lartë mirëmbajtja në nivel ngrohje dhe ujë gjatë 24 orëve (24/7), ka sallon ,kuzhinë , 3 dhoma gjumi, banjo, wc,ballkon,shpajz dhe garazhë,çmimi 800euro i negociushëm.
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »