SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit te Xhambazet - Kodi 0657
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
114516
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 0657

Lokacioni: Lagjen Aktash 3 te Xhambazet afer Klinikes Zatriqi dhe Anaderm

Siperfaqe: 66 m2

Kati 5

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Shpajz
- 2 Ballkona

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Lift
- Uj 24 H
- Parking
- Leje Ndertimit

- Pamjen nga Qyteti

- Banesa shitet e mobiluar

Çmimi €62.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »